Karrike

Shitet nga: Naser 19 Shk 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten shum lloje te karrikave orgjinale ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim