Karrike

Shitet nga: Labi 17 Gsh 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet karrika shume e ruajtur. E pershtatshme per zyre. Ka 3 funksione te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim