Karrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Goninet 26 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim karrike te perdorura me qmime prej 40-80e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim