Karrike

Shitet nga: Beni 10 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrige per dyqan eshte ne gjendje te rregullt dhe shum e pershtatshme per dyqan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim