Kolybe Te Qenit

Shitet nga: Blerim 02 Pri 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kelybe te qenit bunara etj... gjithqka nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim