Komod Televizor TV Tavolin shum Trujtne Ndrrim m..

Shitet nga: Emir 07 Shk 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige

Shes TV Televizor Komod Tavolin jan pak te perdorura
Jan shum te rujtne Ndrrim me naj tepih tepi Hali

Qmimi shum i volitshem komplet mej mar 100e

Tel 044136283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim