Komod dhe tryez

Shitet nga: dsh 10 Pri 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Komod per tv dhe tavolin buke,tavolin per kompjuter dhe disa para dhoma.Te gjitha jane bler ne AMRE. Qe 3 vite.Arsya e shitjes kam bler tjera duhet ti shes.Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim