Komodin per TV

Shitet nga: X 21 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Komodinen per TV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim