Komplet inventari per zyre

Shitet nga: Tavoline dhe karrige pune 19 Pri 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten:
Tri tavolina pune(Me 3 fijoka mbrenda)
Tri karrige levisese
Tri karrige per klient
Inventari eshte pak i perdorudh ne gjendje shum te mire.

qmimi 450 euro

Tel:044657669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim