Komplet tavolin me karrika

Shitet nga: adri 24 Pri 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes nje komplet tavolin me tri karrika te vogla per piknik, karrikat palohen ne tavolin mrenda dhe mbyllet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim