Kukulla

Shitet nga: Dk 04 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kukulla per ekspozim te veshjeve (ne shitje vetem kukullat pa fustane) jane 3copa ..80€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim