Mobile te ndryshme kuzhina kauqa tavolina etj

Shitet nga: alberti 20 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
ka garanci deri 5 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim