Mobile te pa perdorura

Shitet nga: taulant 07 Nën 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Mobile te pa perdorura , mbyllje lokali , komplet kto qe shihen ne foto nuk i ndaj qmimi 250 euro . Thirrje serjoze mobilet gjinden ne Podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim