Mobilje per kafiteri

Shitet nga: Leart 08 Dhj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes mobilje per kafiteri shum pak te perdorura.Viber:+37744118259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim