Mobilje

Shitet nga: ermal 19 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim