Mobilje

Shitet nga: Besi 11 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinat,e zeza oshtĕ e re kurr su pordor veq e kom ble.e kafta e pordorne por e ruajtne.

Për ma shum info.. ne viber +37744298022

Dy tavolina 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim