Mobiljet per Zyre

Shitet nga: arianit 24 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHITEN 4 TAVOLINA PER ZYRE049242220
049199886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim