Orendi

Shitet nga: mobilje 14 Pri 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten orendit me cmim te volitshem per me shume na kontaktoni ne tel 044310023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim