PRODHOJM, TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria Kosova 05 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS TRANSPORT GRATIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim