PRODHOJM TAVOLINA KARRIGA DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria kosova 10 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm tavolina karrige dhe separe me dimenzjone te ndryshme ngjyra sipas deshires mob 044 857 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim