Paisje per frizer

Shitet nga: Frizer Isaku 19 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten paisjet per frizerka, 3 karrike, 3 dollap, 3 rafta dhe 1 kauq per depilim
Çmimet: 300 euro 3 karrike; 120 kauqi per depilim; 100 euro 3 dollapa; 50 euro 3 rafta. Gjithsej 570euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim