Per frizer

Shitet nga: Samir 06 Maj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jan 3 karrika per prejen e flokve dhe 3pasqyre siq po shihen ne voto

Jan dhe 3 karrka per rroj mun di perdorni edhe per prerje te flokve

Dhe nje per larjen e flokve

Kauqi ku presi mishteria

Shanki etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim