Piktura dhe tavoline per femije

Shitet nga: Isuf 29 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina me karrike 15 euro
2 Pikturat 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim