Prodhojm tavolina karrike dhe separe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria Kosova 10 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
prodhojm tavolina karrika dhe separe dimenzione te ndryshme ngjyra sipas porosis transporti ne ter KOSOVEN GRATIST
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim