Produkte nga druri Bamboo

Shitet nga: Ble sh.p.k Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ble sh.p.k sjelle ne tregun e Kosoves produkte nga druri i Bamboo-s.

Te gjitha produktet jane Italiane. Te pershtatshme per Hotele, Restorante, dhe Amviseri.

Shesim me shumice dhe pakice.

Dyqani jone gjendet ne Prishtine, ne rrugen Bajram Kelmendi (tek 4 Llullat) 150 metra ne ane te djathte.

Hashtags:
hotel restorant restaurant kafe bar pjata melamin melamine italiane italia produkte kuzhine druri bamboo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim