Relax Fotele

Shitet nga: **** 20 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes fotelen realx , eshte krejt lkur, nuk ka defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim