SHITET KARRIGA LUKSOZE

Shitet nga: karriga 21 Sht 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet karriga luksoze unikate.
Eshte e punuar nga druri natyral dhe lekur origjinale me gravim unikat dhe e punuar me shum delikates ,i takon stilit klasik.
Ka 6 opsione te levizijes dhe mjaft e rehatshme edhe per qendrime te gjata.Eshte shum pak e perdorur dhe shum e ruajtur pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim