SHITET TRYEZA

Shitet nga: Ademi 29 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tryeza komplet
Çmimi me marrveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim