Sapareja

Shitet nga: Milot 27 Gsh 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 15 par sapareja pak te perdorura thuja se te reja prej harnit te marruara se bashku me tavolin te interesuarit na kontaktoni ne kete numer 045-285-657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim