Separe

Shitet nga: Luli 15 Shk 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten separeat shum pak te perdorura 1 muj veq per shkak te hapsires se lokolit po detyrohna ti shes jan shum te rehatshme extra me porosi te punuara !4nisha fotele 4dysha dhe tavolinat me xhamam!qmimi i negociueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim