Shank per lokal

Shitet nga: shank per lokal 22 Qer 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shanku eshte ne gjendje te rregullt I perdorur vetem tre muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim