Shank

Shitet nga: shkurta 20 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shank per kuzhin me 4 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim