Shankerica per Lokal

Shitet nga: Haxhi 24 Tet 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shankerica per kafiteri qmimi sipas marraveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim