Shankericat me 4 karrika

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Art Caffe 03 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Shankericat me 4 karrika, jane shume ne gjendje te mir dhe te qendrueshme
Cmimi per komplet eshte 100 EURO te interesuarit mund te lajmrohen ne numrat e telefonit: Vala/ +37744-280-106, Ipko/ ++38649-488-477 prej oren 10:00 am deri ne 11:00 pm
Pres bleres serioz
Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim