Shator tenda ME NXEMJE Tavolina 044280873

Shitet nga: Dioni Dje 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare 044280873 transportin montimin e bëjm në tër kosoven mundeni me thirr ne gjdo koh jeni te mir pritur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim