Shek karrige tavolina terase

Shitet nga: Fatmir 19 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 15 tavolina dhe 25 karrige te jys- ut. Ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim