Shes Karrigat

Shitet nga: Luan 25 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

252 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 18 karriga lekure dhe te padomtuara .
Nje karrige veten 14 euro ..
Nese deshironi qe myshterija juaj te ndihet rehat dhe komod ateher perse pret thirr menjeher ne nr 045669939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim