Shes Tavolina dhe karriga te reja

Shitet nga: Beni 08 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 2 tavolina dhe 4 karriga
Ato jane blere ne scan color JYSK por nuk jane perdore thujase hiq.

Cmimet:
Tavolinat 30 copa
Karrigat 20 copa
Ose sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim