Shes Tavoline Pune

Shitet nga: Lend 28 Shk 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin pune eshte ne gjendje te rregullt eshte e perdorur shum pak eshte shum kualitet
Qmimi eshte 100 i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim