Shes Tavolinen

Shitet nga: Visar 16 Nën 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 5 karriga pak e perdorur eshte e ruajtur çmimi 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim