Shes dy tavolina

Shitet nga: Arsimi 27 Jan 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes dy tavolina 100€ shum t mira,dhe shum te mbajtura shum mir.shum pak t pordorne...

Për më shum info.na kontaktoni
Ne viber+37744849797


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim