Shes inventarin e lokalit

Shitet nga: Muhamet 04 Dhj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes inventarin e jashtem te lokalit.
7 tavolina me nga 4 karrige dhe 2 separea.
Çmimi total: 550 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim