Shes inventarin shum te qendrueshem

Shitet nga: Xxx 05 Tet 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes komplet inventarin me qmim te volitshem pres bleres serioz numri i kontaktit 044228305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim