Shes invertarin

Shitet nga: Bf 02 Pri 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes invertarin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim