Shes paisjet e zyres

Shitet nga: shpetim 04 Mar 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten urxhentisht komplet mobilet e reja te zyres me nje
qmim shum te volitshem oferta vlen per nje periudh te shkurtur ne ofert perfshihen

1 dollap i vogel
1 dollap i madh
2 karrik per zyre
3 karrika te thjeshta
1 tavolin me e vogel
1 tavolin mesatare
1 tavolin e zyres
1 fotele per 1 person
1 fotele per 2 persona
2 dollap mesatar per zyre

me qmim 1300 euro vlen te permendet prap se kjo ofert vlen vetem per nje periudh te shkurtur
per te gjith te interesuarit ju lutemi konaktoni ne numrin 044 740 229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim