Shes tavolina

Shitet nga: Luan 25 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 5 tavolina te bukura , te qendrushme dhe shum komode .. Keni deshir qe biznesi te ec ashtu si duhet Ateher pse pret thirr nr 045669939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim