Shes tavolina Terase

Shitet nga: Fatmir 15 Pri 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 25 cop karrika dhe 12 tavolina, per restaurant apo kafiteri ne gjendje shum te mir.Qmimi mjafte i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim