Shes tavolinat treshe

Shitet nga: Edi 31 Tet 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 3 tavolinat,jan te punuara nga druri dhe gjithashtu tavolinat jan me material te klasit te parë dhe jan shum te forta!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim