Shes tavoline te kuzhines (t'bukes) me 8 karrika

Shitet nga: Bujari 27 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline te kuzhines (t'bukes) me 8 karrika
Per me shum na kontaktoni ne +37744885587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim