Shes trapezarinë

Shitet nga: Zeqir 22 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes me 6 karrika me mundsi me ngushtu dhe me zgjonu me qimim shum te volitshum! e shes per arsyje sepes nuk pom hin ne pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim